SLUŽBY

Pronájem, nákup a prodej železničních nákladních vozů

Pronájem a rozšiřování vlastního vozového parku, které tvoří vozy různých řad, je stěžejní obchodní aktivitou tohoto střediska. Typy vozů a jejich specifikace najdete v části Produkty.

Naše společnost jako držitel železničních nákladních vozů je členem Všeobecné smlouvy o používání nákladních vozů. V roce 2010 provedla samocertifikaci ECM a tím se stala subjektem odpovědným za údržbu svých vozů. V roce 2013 se pak stala certifikovaným subjektem odpovědným za údržbu dle nařízení evropské komise (EU) 445/2011 po auditu Drážním úřadem.

Naším zákazníkům také zajišťujeme pronájem vozů mimo vlastní vozový park. Jsme schopni nabídnout širokou škálu všech typů vozů.

Svým obchodním partnerům zajišťujeme prodej vozů a to provozních i vozů před opravou či rekonstrukcí.

Zajištění služby subjektu odpovědného za údržbu (ECM)

Podle nařízení evropské komise (EU) 445/2011 musí mít od 1.6.2013 každý železniční nákladní vůz přidělen certifikovaný subjekt odpovědný za údržbu.

Naše společnost nabízí zajištění této služby i pro vozy jiných majitelů a držitelů v rozsahu dle čl. 4, odst. 1 - a, b, c zmíněného nařízení.

Prodej kovového odpadu

Středisko vozů je již řadu let také pověřeno zprostředkováním prodeje kovového odpadu, který vzniká zejména při opravárenské a strojírenské výrobě.

 

 

 

 

Obchod s náhradními díly pro kolejová vozidla

Šrotování vyřazených železničních nákladních vozů dovoluje rozvíjet podnikání s použitými náhradními díly, které jsou využívány při revizích a rekonstrukcích vozů v opravárenských podnicích.

 

 

 

 

KOS TRADING, a.s., Hollarova 1124/14, 702 00 Moravská Ostrava / IČ: 60793562
www.kostrading.cz / telefon: +420 596 126 630
e-mail: kostrading@kostrading.cz

STŘEDISKO IT / STŘEDISKO VOZY

eDesign - tvorba www stránek